Wroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów ukończenia studiów 2021/2022

Serdecznie zapraszamy Absolwentki i Absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z roku akademickiego 2021/2022 na uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów ukończenia studiów. Uroczystość odbędzie się w dniu 20 maja 2023 r.

Innowacje dydaktyczne - OTWARCIE III KONKURSU

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej ma przyjemność ogłosić III Konkurs na granty dydaktyczne w Politechnice Warszawskiej. Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin stanowiący załącznik do decyzji Rektora nr 148/2023 r. z dnia 13 czerwca 2023 r. oraz informacja konkursowa

Szkoła Letnia w Olsztynie - 3 wolne miejsca!

Możliwość udziału w badaniach nad miastami Warmii i Mazur, praca w 3-osobowych  interdyscyplinarnych zespołach, warsztaty ze specjalistami, współpraca z samorządami, udział w publikacji. Wyjazd w terminie 16-27 sierpnia. Zakwaterowanie i wyżywienie finansowane przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki. Zgłoszenia i pytania proszę kierować do dr Justyny Zdunek-Wielgołaskiej na adres justyna.wielgolaska@pw.edu.pl

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Anna Piętocha

10 kwietnia 2018 r. godz. 15:05, audytorium im. Stanisława Noakowskiego

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Piotr Kilanowski

8 maja 2018 r. godz. 12:30, audytorium im. Karola Jankowskiego

Laureaci Nagród Ministra z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej

Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński wręczył nagrody w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Ministra. Nagrody w czterech kategoriach odebrało 36 laureatów za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa. Drugą z nagród przyznano za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury i budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Italian Design Day - wykład gościnny Stefano Mirti

Stefano Mirti

Pierwszego marca w ramach Italian Design Day w gmachu Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej odbył się wykład gościnny Stefano Mirti.

Konkurs o doroczną nagrodę TUP

Towarzystwo Urbanistów Polskich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w KONKURSIE O DOROCZNE NAGRODY TUP za magisterskie prace dyplomowe z zakresu urbanistyki, planowania gospodarki przestrzennej obronione w 2017 roku.

Gratulujemy nagrody w międzynarodowym konkursie absolwentce WAPW!

Serdecznie gratulujemy nagrody w międzynarodowym konkursie Faith & Form/IFRAA Awards Program absolwentce WAPW, mgr. inż. arch. Joannie Wierzbickiej. Praca pod tytułem "Miejsca duchowe współczesnego człowieka" została wykonana pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Anny Marii Wierzbickiej.

Znamy nagrodzonych w konkursie "Dom Jutra"!

Nagrodzeni w konkursie "Dom Jutra"

Poznaliśmy już wyniki konkursu "Dom Jutra". Wiele z nagród i wyróżnień przypadło studentom i absolwentom Wydział Architektury PW.

Przesunięcie terminu publicznej obrony rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Piotr Kilanowski

Dziekan  Wydziału  Architektury  Politechniki  Warszawskiej zawiadamia, że termin publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Piotra Kilanowskiego uległ przesunięciu. Nowy termin publicznej obrony zostanie ustalony po feriach akademickich, które trwają do 18 lutego 2018 r.

AEC Global Teamwork

Piątka studentów naszego wydziału dopiero co wróciła z wyjazdu rozpoczynającego program AEC Global Teamwork na Stanford University! Tegoroczny semestr projektowy w ramach AEC GT jest wyjątkowy, gdyż uczestniczy w nim aż pięcioro naszych studentów.

"Dom Jutra. Model budownictwa dostępnego" uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w Konkursie

Zapraszamy na wystawę projektów

16 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00 w sali 201 im. Stefana Bryły odbyła się uroczystość Wręczenia Nagród i Wyróżnień w konkursie "Dom Jutra. Model Budownictwa Dostępnego". Do konkursu wpłynęło 165 prac. Jury złożone m.in. z przedstawicieli środowiska akademickiego i branżowego oceniało prace w czterech obszarach tematycznych związanych z architekturą, urbanistyką, nowoczesnymi technologiami budowlanymi i cyfryzacją otoczenia mieszkaniowego.Zapraszamy do zapoznania się z szerszą informacją.

Serdeczne gratulacje dla zespołu studentów Politechniki Warszawskiej za otrzymanie GRAND PRIX w Konkursie "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ"

Serdeczne gratulacje dla zespołu studentów Wydziału Architektury oraz Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej za otrzymanie GRAND PRIX w Konkursie "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" w zadaniu „Projekt koncepcyjny architektoniczno-inżynierski współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji”, uwzględniający zastosowanie dwóch podstawowych technologii: prefabrykacji betonowej oraz autoklawizowanego betonu komórkowego.