Konkurs o doroczną nagrodę TUP

Towarzystwo Urbanistów Polskich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w KONKURSIE O DOROCZNE NAGRODY TUP za magisterskie prace dyplomowe z zakresu urbanistyki, planowania gospodarki przestrzennej obronione w 2017 roku.

Wystawa prac studentów WAPW w Ratuszu Bemowo

W Ratuszu Dzielnica Bemowo można obejrzeć wystawę prac studentów Wydział Architektury PW. Projekty urbanistyczne zostały przygotowane w ramach konkursu dla studentów IV roku Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, zorganizowanego przez Katedrę Projektowania Urbanistycznego i Krajobrazu Wiejskiego.

AEC Global Teamwork

Piątka studentów naszego wydziału dopiero co wróciła z wyjazdu rozpoczynającego program AEC Global Teamwork na Stanford University! Tegoroczny semestr projektowy w ramach AEC GT jest wyjątkowy, gdyż uczestniczy w nim aż pięcioro naszych studentów.

Przesunięcie terminu publicznej obrony rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Piotr Kilanowski

Dziekan  Wydziału  Architektury  Politechniki  Warszawskiej zawiadamia, że termin publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Piotra Kilanowskiego uległ przesunięciu. Nowy termin publicznej obrony zostanie ustalony po feriach akademickich, które trwają do 18 lutego 2018 r.

Detroit-Międzynarodowa wymiana studentów-termin składania zgłoszeń mija 29 stycznia

DETROIT - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA STUDENTÓW

Zapraszamy studentów III roku

Wyjazd przeznaczony jest tylko dla studentów III roku studiów inżynierskich, którzy w momencie ostatecznej kwalifikacji (po sesji czerwcowej 2018) wykażą się zaliczeniami ze wszystkich przedmiotów objętych programem I, II i III roku studiów.  Wymagana jest minimalna średnia z przedmiotów projektowych: 4.0.  Uczestnicy wymiany powinni znać język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się (przewidziany jest egzamin kwalifikacyjny).

Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa 29 stycznia 2018 !

"Dom Jutra. Model budownictwa dostępnego" uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w Konkursie

Zapraszamy na wystawę projektów

16 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00 w sali 201 im. Stefana Bryły odbyła się uroczystość Wręczenia Nagród i Wyróżnień w konkursie "Dom Jutra. Model Budownictwa Dostępnego". Do konkursu wpłynęło 165 prac. Jury złożone m.in. z przedstawicieli środowiska akademickiego i branżowego oceniało prace w czterech obszarach tematycznych związanych z architekturą, urbanistyką, nowoczesnymi technologiami budowlanymi i cyfryzacją otoczenia mieszkaniowego.Zapraszamy do zapoznania się z szerszą informacją.

Znamy nagrodzonych w konkursie "Dom Jutra"!

Nagrodzeni w konkursie "Dom Jutra"

Poznaliśmy już wyniki konkursu "Dom Jutra". Wiele z nagród i wyróżnień przypadło studentom i absolwentom Wydział Architektury PW.

Wykład gościnny: "O Architekturze: Przemo Łukasik"

Dyskusja

19 Grudnia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej odbył się gościnny wykład architekta Przemo Łukasika

Oprogramowanie MS Office dla pracowników oraz studentów PW

Office

Centrum Informatyzacji PW udostępniło pracownikom Politechniki Warszawskiej oprogramowanie MS Office wraz z subskrypcją na okres 36 miesięcy. Każdy pracownik w ramach jednej licencji fizycznej ma możliwość zainstalowania, m.in. 5 kopii pakietu MS Office, np. na komputerze w pracy, w domu, tablecie, smartfonie.

Dodatkową korzyścią z zawartej umowy jest możliwość skorzystania z oprogramowania przez wszystkich studentów PW.

Więcej informacji na stronie PW: https://www.ci.pw.edu.pl/Aktualnosci/Oprogramowanie-MS-Office-dla-pracownikow-oraz-studentow-PW