Konferencja "Redefining Cities in View of Climate Changes"

W listopadzie na naszym Wydziale będzie odbywać się kolejna międzynarodowa konferencja: "Redefining Cities in view of Climatic Changes". Ostateczny termin rejestracji prelegentów 30 czerwca 2019 roku.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Celem konferencji jest prezentacja wyników badań, technologii i projektów dotyczących problematyki zmian struktury funkcjonalno-przestrzennej oraz wyposażenia miasta w związku ze zmianami klimatycznymi i ich konsekwencjami.

Wśród gości specjalnych znajdą się architekci i nauczyciele akademiccy z Danii, Włoch, Niemiec i USA. Prezentować będą zarówno podejście praktyczne - z codziennej praktyki architektonicznej, jak i teoretyczne - na podstawie własnych badań w różnych obszarach architektury zrównoważonej.

Więcej informacji na stronei konferencji: https://www.arch.pw.edu.pl/arch/Nauka/Konferencje/Redefining-Cities-in-View-of-Climate-Changes

Goście specjalni:

Arch. Søren Riis Dietz

Architekt - pracownia Bjerg Arkitektur w Danii

Prof. Landscape Arch. Manfred Köhler,

University of Applied Science, Neubrandenburg

Assoc. Prof. Arch. Emanuele Naboni

KADK, The Royal Danish Academy of Fine Arts Schools of Architecture, Design, and Conservation

Prof. Dr.-Ing. habil. Piotr Noakowski

Technische Universität Dortmund