Informacje Dziekanatu

ekurs "Przysposobienie biblioteczne"

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniach 3-17 marca br. będzie otwarty ekurs "Przysposobienie biblioteczne" dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim 2019/2020 oraz tych, którzy nie zaliczyli szkolenia w semestrze zimowym.

Więcej informacji na temat sposobu logowania się do Platformy Edukacyjnej PW znajdziecie Państwo bezpośrednio na Platformie, jak również na stronie domowej Biblioteki Głównej PW w aktualnościach:

 

https://bg.pw.edu.pl/index.php/aktualnosci-pl/640-szkolenie-biblioteczne-dla-studentow-i-roku-studiow-pierwszego-stopnia-2

 

https://bg.pw.edu.pl/index.php/en/news/619-library-training-for-1st-year-undergraduate-students-2017-2018

Zapisy na zajęcia - semestr letni 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat procedury rejestracji. 

Zapraszamy do udziału w programie ATHENS

ATHENS to utworzony w 1997 roku program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch oraz francuskie uczelnie należące do grupy ParisTech „Grandes Ecoles d’Ingénieurs de Paris”.

Dostosuj Profil Studiów do Swoich Zainteresowań

Na studiach magisterskich na naszym Wydziale istnieje możliwość wyboru specjalności, w ramach której będziecie Państwo studiowali począwszy od 2 semestru. Wszystkie specjalności kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra inżyniera architekta na kierunku architektura.

Przysposobienie biblioteczne - termin dodatkowy

       Termin poprawkowy "Przysposobienia bibliotecznego" dla wszystkich wydziałów będzie realizowany w dniach 23 - 31.10.2019.

Więcej informacji na temat sposobu logowania się do Platformy Edukacyjnej PW znajdziecie Państwo bezpośrednio na Platformie, jak również na stronie domowej Biblioteki Głównej PW w aktualnościach

http://www.bg.pw.edu.pl/index.php/aktualnosci-pl/640-szkolenie-biblioteczne-dla-studentow-i-roku-studiow-pierwszego-stopnia-2

BHP

S T U D E N C I   I  roku ak.2019/2020

W  A  Ż  N  E  !!!

 

Informujemy, że szkolenie BHP jest obowiązkowe i odbędzie się:

 

dla GRUP DZIEKAŃSKICH  1,2,3  

10 października (czwartek) w godz. 8-11 sala 103

 

dla GRUP DZIEKAŃSKICH  4,5,6

17 października (czwartek) w godz. 8-11 sala 103

Stypendium pod choinkę

W listopadzie tego roku już po raz czwarty grupie ponadprzeciętnych studentów PW zostaną wręczone Stypendia pod choinkę. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych.

Nowe zasady wznowień na studia

W myśl nowego Regulaminu Studiów obowiązującego w Politechnice Warszawskiej od 1 października 2019 r. zmieniają się zasady wznowień na studia. Szczegółowe informacje podajemy na stronie dotyczącej wznowień. Wznowienia na semestr zimowy 2019/20, które są w toku, dobywają się według dotychczasowych zasad. Osoby skreślone z semestru nieparzystego (zimowego) i pragnące wznowić studia prosimy o uważne przeczytanie opublikowanej informacji.

Kursy przygotowujące do B2

Ośrodek Języka Angielskiego SJO PW organizuje dodatkowe , płatne kursy dla studentów przygotowujących się do wrześniowego egzaminu ACERT na poziomie B2, organizowanego na naszej uczelni.

Jeżeli byłaby taka możliwość byłabym wdzięczna za umieszczenie informacji o kursach na  stronach internetowych/profilach FB Państw wydziałów.

Link do kursów: https://www.oja.sjo.pw.edu.pl/kursy-semestralne-b2

Praktyki inwentaryzacyjne - zapisy

Zapisy ruszają  o 19:00 10.06.2019 i trwają do 23:59 17.06.2019

Stypendium im. M. Króla

Uprzejmie informujemy, że do dnia 19 czerwca br. można składać wnioski o przyznanie stypendium im. M. Króla na rok akademicki 2019/2020. 

Formularz wniosku wypełniony i następnie potwierdzony przez upoważnionego pracownika dziekanatu (Anna Grabczan), wnioskodawca składa w pokoju 112 w Gmachu Głównym (Sekretariat Prorektora ds. Studenckich).

EGZAMINY JĘZYKOWE ERASMUS +

Uprzejmie informujemy o terminach egzaminów językowych wymaganych
w procedurze kwalifikacyjnej w ramach programu ERASMUS +
w roku ak. 2018/2019 (wyjazdy realizowane w roku ak. 2019/2020)