Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji: „Architektura Wyzwań – Odbudowa Ukrainy”,

Architecture of Challenges – Rebuilding Ukraine’,

«Архітектура викликів – відбудова України»,

organizowanej przez Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa, która odbędzie się w siedzibie Muzeum Łazienki Królewskie w dniach 3 - 4 lipca 2023 r. (poniedziałek - wtorek).

W dniu 1 lipca (sobota) odbędzie się otwarcie Pawilonu Pokój na Świecie - Wolna Ukraina, w Muzeum Łazienki Królewskie, zaprojektowanego w ramach Specjalności A3 Technologii i Struktury - Kontekstu i Znaczenia, w Zakładzie Projektowania Architektoniczno-Urbanistycznego pod kierunkiem profesor Anny Marii Wierzbickiej.

Prowadzący: dr hab. inż. arch. Anna Maria Wierzbicka, prof. Uczelni, dr inż. arch. kraj. Kinga Zinowiec-Cieplik, mgr inż. arch. Maciej Kaufman, mgr inż. arch. Szymon Kalata.

Eksperci: dr inż. arch. Ewelina Gawell, mgr inż. Mariusz Wrona, dr inż. arch. Paweł Trębacz, dr inż. arch. Renata Jóźwik.

Więcej informacji na stronie: https://www.arch.pw.edu.pl/arch/Nauka/Konferencje/Architektura-Wyzwan-Odbudowa-Ukrainy