Ogólnopolska Konferencja Naukowa DESIGN. OD WNĘTRZ STAROŻYTNYCH PO WSPÓŁCZESNY KALLAX

Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej DESIGN. OD WNĘTRZ STAROŻYTNYCH PO WSPÓŁCZESNY KALLAX, która odbędzie się w dniach 1-2 marca 2022 roku w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych "Czasoprzestrzeń" we Wrocławiu.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie szeroko pojętego designu, który obecny jest w codziennym życiu od czasów najdawniejszych. Chcemy nawiązać do interdyscyplinarności powyższego zagadnienia, dlatego serdecznie zapraszamy zarówno historyków sztuki, historyków, kulturoznawców, ceramików, szklarzy, architektów oraz innych przedstawicieli bliskoznacznych kierunków do przesyłania abstraktów i wzięcia udziału w konferencji.

Szczegółowy opis konferencji wraz z planowanymi wydarzeniami towarzyszącymi  oraz proponowane przez nas tematy przesyłamy w załączeniu.
Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na naszym Facebooku: Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UWr.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 7 lutego 2022 roku, poprzez zamieszczony poniżej link do formularza zgłoszeniowego:

Więcej informacji w ulotce: