Konkurs KOŁO ,,Projekt Łazienki 2022”

Ostatni moment na udział w konkursie KOŁO ,,Projekt Łazienki 2022”! Prace można zgłaszać tylko do 4 maja!

To już 24. edycja konkursu KOŁO na projekt łazienki publicznej, w którym mogą wziąć udział studenci i młodzi architekci. Organizator konkursu, firma Geberit, postawiła uczestników przed wymagającym wyzwaniem, jakim jest stworzenie projektu nowoczesnego i funkcjonalnego pawilonu z funkcją toalety publicznej, który powstanie w północnej części ogrodów królewskich Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Tegoroczna edycja zbliża się ku końcowi – termin przysyłania zgłoszeń mija 4 maja. Na autora zwycięskiego projektu czeka nagroda w wysokości 25 tys. złotych.Projektowanie w przestrzeni Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie stanowi wyzwanie, oparte na interdyscyplinarnej wiedzy, rzetelnej interpretacji przeszłości oraz analizie potrzeb współczesności. Udział w konkursie to dla młodych architektów okazja do weryfikacji umiejętności, możliwość zaprezentowania swojego sposobu myślenia na temat współczesnej architektury, a także szansa na wysoką nagrodę pieniężną, staż w znanym biurze projektowym, rozgłos w mediach – i co równie ważne – przepustkę do kariery.

Regulamin konkursu oraz niezbędne pliki do przygotowania pracy konkursowej znajdują się na stronie: www.konkurskolo.pl

Organizator konkursu zachęca do zapoznania się z dodatkowymi materiałami zamieszczonymi na stronie www.konkurskolo.pl: filmami z wypowiedziami jurorów i przedstawicieli Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, artykułami na blogu oraz informacjami i ciekawostkami na temat architektury rezydencjonalnej.

Partner konkursu: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Patronat honorowy: SARP, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Stowarzyszenie Architektów Wnętrz (SAW), Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

Patronat medialny konkursu ,,Projekt Łazienki 2022”:

Elle Decoration, Label Magazine, Rzeczpospolita, Magazyn Sukces, Radio KAMPUS, Architektura & Biznes, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Architektura Murator, Czas na Wnętrze, Weranda, RZUT, Sztuka Architektury, Sztuka Wnętrza, Bryła.pl, MAGAZIF, Urzadzamy.pl, Design/Biznes, Architecture Snob, Nowa Warszawa