Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie PUM: Przestrzeń Użytkowników i Mieszkańców

Debata członków kapituły konkursowej

fot. Joanna Erbel

W ostatni poniedziałek 16 grudnia odbyło się wręczenie nagród w konkursie PUM: Przestrzeń Użytkowników i Mieszkańców, organizowanym przez PFR Nieruchomości we współpracy z Fundacją PFR i Wydawnictwem Fundacji Bęc Zmiana. Konkurs objęty został patronatem przez Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.

PUM: Przestrzeń Użytkowników i Mieszkańców to konkurs dla osób, które poświęciły swoje badawcze prace dyplomowe, magisterskie lub doktorskie, szeroko rozumianej problematyce mieszkalnictwa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Wśród nagrodzonych znaleźli się także studenci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej:

• Wyróżnienie I stopnia: Jolanta Muszczak - Wydział Architektury PW - Architektura mieszkaniowa a kondycja współczesnego człowieka. Projekt budynku wielorodzinnego.
  • Wyróżnienie I stopnia: Sylwia Pędziejewska - Wydział Architektury PW - Miasto jako ekosystem - struktury usprawniające metabolizm miasta na przykładzie modelowego kwartału
  • Wyróżnienie II stopnia: Łukasz Dmowski - Wydział Architektury PW - Osiedle wpisane w krajobraz jako próba stworzenia społeczeństwa obywatelskiego i proekologicznego w Polsce

Wydarzeniu towarzyszyła debata członków kapituły konkursowej. Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej reprezentowany był w kapitule konkursu przez dr inż. arch. Karolinę Tulkowską-Słyk.

Pełny Skład Kapituły:

● prof. Marek Bryx
● architekt Zbigniew Maćków
● dr Waldemar Siemiński
● dr inż. arch. Karolina Tulkowska-Słyk, Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
● dr inż. arch. Agata Twardoch
● prezeska Fundacji Bęc Zmiana, Bogna Świątkowska
● Dyrektorka Biura Innowacji PFRN, Joanna Erbel
● prezes Zarządu PFRN, Mirosław Barszcz

Więcej informacji na stronie konkursu: https://nieruchomosci.pfr.pl/konkurspum/