ICAADE 2019

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej International Conference on Amphibious Architecture, Design and Engineering - ICAADE, która w odbędzie się w dniach 13-16.10.2019 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

ICAADE to międzynarodowa konferencja odbywająca się co 2 lata na innym kontynencie, poświęcona interdyscyplinarnym zagadnieniom środowiska zbudowanego na styku lądu i wody. W konferencji biorą udział akademicy, projektanci, przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele władz. W roku 2015 odbyła się w Bangkoku, a w 2017 w Waterloo w Kanadzie. Materiały konferencyjne ICAADE 2019 zostaną wydane w wydawnictwie Taylor and Francis Group.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji www.icaade.org.

Call for Abstracts

Osoby zainteresowane zapraszamy do zgłoszenia propozycji wystąpienia lub posteru w następujących obszarach tematycznych:

  • Technology and Construction
  • Systems and Resilience
  • Heritage and Time Scales
  • People and Communities
  • Markets and Regulations

Abstrakty o długości nie przekraczającej 300 słów i prezentujące kluczowe założenia wystąpienia należy zgłaszać za pośrednictwem strony konferencji: http://icaade.org/call-for-abstracts.

Termin nadsyłania abstraktów upływa 20 maja 2019

Publikacja

Materiały konferencyjne zostaną opublikowane w wydawnictwie Taylor and Francis Group i będą dostępne on-line oraz w druku w ramach serii Proceedings of the International Conferences on Amphibious Architecture, Design and Engineering, published by Taylor and Francis under its CRC Press / Balkema imprint.

Kontakt

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 55

00-659 Warszawa, Polska

www: icaade.org

e-mail: icaade2019@pw.edu.pl

phone: +48 22 234 55 33

Ważne daty

Harmonogram

Do 20 maja

– Termin nadsyłania abstraktów

Do 15 czerwca 2019

– Potwierdzenie przyjęcia referatu lub posteru

– Zakończenie rejestracji “early-bird”

Do 31 sierpnia 2019

Termin nadsyłania abstraktów po procesie recenzji

 

Do 12 października 2019

- Zakończenie rejestracji on-line

 

13-16 października

- Termin konferencji