Zaproszenie na ENHANCE Conversations 2024 - Future Skills - online 23.12.2024 r.

W imieniu konsorcjum ENHANCE (zob. FILM) zapraszamy na wirtualne spotkanie w ramach cyklu ENHANCE Conversations. Tegoroczne spotkanie koncentruje się na "umiejętnościach przyszłości" i procesie wyposażania studentów w kompetencje i wartości, które pomogą im radzić sobie z wyzwaniami dzisiejszego i jutrzejszego dnia.

ENHANCE Conversations to cykliczne spotkanie przedsiębiorców, polityków, badaczy i zainteresowanych przyszłością Europy obywateli, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań naszej cywilizacji.

Jakich umiejętności i wartości potrzebują osoby uczące się, aby mogły sprostać potrzebom przyszłego rynku pracy i wyzwaniom społeczno-gospodarczym? Jakich umiejętności będą potrzebować absolwenci kierunków STEM w ciągu najbliższych 10 lat? Czy europejskie wartości można przełożyć na kształcenie umiejętności technicznych? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć zaproszeni goście:

- Prof. Ena Voûte, Prorektor ds. Międzynarodowych, Uniwersytet Techniczny w Delft 
- Prof. Jose Monserrat del Rio, Prorektor ds. Internacjonalizacji i Komunikacji, Politechnika w Walencji 
- Katrin Redmann, Dyrektor Operacyjny, SAP Labs Paris

Spotkanie odbędzie się w 23 lutego (piątek) 2024 r. w godz. 15.00-16.15 podczas ENHANCE+ Kick-Off w Berlinie. Będzie również transmitowane na platformie YouTube  - w obu przypadkach obowiązuje rejestracja: TUTAJ 
Information in English: HERE.