Zapraszamy na część otwartą konferencji "Better Urban Life Warszawa i Zurych - dwie zmieniające się metropolie"

Zurych i Warszawa są najsilniejszymi centrami gospodarczymi swoich państw. Rozwój miast musi być przemyślany, by tak w pełni wykorzystywać ich potencjał jednocześnie nie szkodząc mieszkańcom i środowisku. Jaki kierunek należy obrać? Czy można wypracować wzorce lepszego życia w mieście? Punktem wyjścia konferencji są dwa wyjątkowe projekty realizowane w Warszawie i Zurychu. VARSO, usytuowany w centrum miasta, będzie najwyższym budynkiem w UE. ENSEMBLE połączy w sobie dwa wieżowce wraz ze stadionem.

Zapraszamy  na część otwartą konferencji dedykowaną młodym architektom i studentom, w tym dyskusje i prezentacje:

• Rola architektów w kształtowaniu lepszego życia w miastach / Przemo Łukasik (medusagroup), Maria Saloni-Sadowska (Kuryłowicz & Associates/OW SARP), Roger Boltshauser (Boltshauser Architekten AG / Profesor, ETZ Zurich),
  • Nie olewamy miasta / Przemysław Powalacz (CEO, Geberit).

Moderacja:
Artur Jerzy Filip, Politechnika Warszawska

10 października 2019 r., godz. 14:30, Centrum Konferencyjne MsMermaid, udział bezpłatny, rejestracja obowiązkowa!:  http://psid2019.pl/