Prace studentów naszego Wydziału na wystawie Plany na Przyszłość

Centrum Łowicka i Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają na kolejną odsłonę wystawy Plany na przyszłość – architektura Warszawy w projektach. Wystawa czynna będzie od 23 lipca do 19 października 2020 r. w godzinach 14.00 – 20.00 w dni powszednie oraz w weekendy w godz. 12.00-20.00. Wśród prezentowanych projektów znalazły się także prace studentów naszego Wydziału.

Lokalizacja: ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury

W ramach wystawy "Dostępna Łowicka" na wystawie "Plany na Przyszłość" można obejrzeć prace X studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Dostępna Łowicka to projekt dla studentów 5 roku Wydziału Architektury, na specjalności Architektura Środowiska Zamieszkiwania. Uczestnicy mieli za zadanie opracować projekty koncepcyjne udostępnienia budynku Centrum ŁOWICKA dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i potrzebami specjalnymi.

_________________________________________________________

Opiekunowie merytoryczni z WAPW:

Małgorzata Janicka, Michał Brutkowski, Jerzy Grochulski

Na wystawie można obejrzeć prace:

- inż. arch. Aleksandra Bartczak, inż. arch. Agata Ceglińska, inż. arch. Julia Panasiuk

- inż. arch. Dominik Bugała, inż. arch.  Anna Feluś

- inż. arch. Julia Kazik, inż. arch. Małgorzata Oleksicka-Baran

- inż. arch. Zuzanna Komorowska, inż. arch. Marta Wójcik

- inż. arch.  Natalia Korczak, inż. arch. Kinga Michaluk

- inż. arch. Mikołaj Krzyżański, inż. arch. Piotr Rubinkowski

- inż. arch.  Monika Palczewska, inż. arch. Dominika Peryt

- inż. arch. Beata Rytel, inż. arch. Julia Szablewska

- inż. arch. Klaudia Szopieraj, inż. arch. Paweł Karlicki

_________________________________________________________

Na wystawie "Plany na Przyszłość" można także zobaczyć kilkanaście Dyplomów Magisterskich obronionych na naszym Wydziale

- mgr inż. arch. Beata Kamińska-Pieklik, Promotor: DR INŻ. ARCH. PAWEŁ TRĘBACZ
Architektura wpływająca na proces gentryfikacji. Budynek mieszkalny odpowiadający potrzebom społecznym na Szmulowiźnie w Warszawie.

- mgr inż. arch. Iga Ostrowska, Promotor:  MGR INŻ. ARCH KATARZYNA KIERCZYŃSKA- KRÓLIKOWSKA
Cohousing jako forma mieszkalna sprzyjająca asymilacji mieszkańców w dużych miastach. Koncepcja architektoniczna nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej.

- mgr inż. arch. Urszula Prokop, Promotor: PROF. DR HAB. INŻ. ARCH. SŁAWOMIR GZELL, PROF. ZW. PW
Przestrzeń styku: projektowanie w złożonym kontekście kulturowo-przestrzennym śródmieść na przykładzie warszawskich Powązek.

- mgr inż. arch. Agnieszka Radomska, Promotor: DR INŻ. ARCH. GRZEGORZ RYTEL
Pustostany w mieście jako potencjał rozwoju dzielnicy. Miejsce lokalnej aktywności na Nowej Pradze

- mgr inż. arch. Zofia Roguska, Promotor: MGR INŻ. ARCH MACIEJ MIŁOBĘDZKI, DR INŻ. ARCH. PIOTR TRĘBACZ
Projektowanie konstrukcji jako sztuka tworzenia przestrzeni. Projekt domu o ‘funkcji otwartej’ na Powiślu w Warszawie