Podsumowanie seminarium jaki.KAMPUS.PW i zaproszenie do geoankiety

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z seminarium projektu KAMPUS.PW, które odbyło się 15 listopada 2023 roku w dniu Święta PW. Przy okazji zachęcamy do wypełnienia ankiety, w której chcemy poznać Wasze potrzeby i opinię na temat Kampusu PW. Ankieta będzie podstawą do rozpoczęcia prac nad strategią rozwoju Kampusu PW, których podjął się zespół pracowników naszego wydziału.

AKTUALIZACJA: Stworzyliśmy również ankietę w wersji angielskiej.

Dziękujemy Wam za obecność na seminarium otwierającym projekt KAMPUS.PW, czyli prace nad wieloletnią strategią rozwoju kampusu Politechniki Warszawskiej. Wyzwania podjął się zespół architektek i architektów z naszego Wydziału, pod kierownictwem prof. Krystyny Solarek. W przyszłym roku zaprosimy Was do wspólnego projektowania przekształceń kampusu, a już teraz zapraszamy do wypełnienia krótkiej geoankiety, tak aby prace nad strategią rozwoju bazowały na Waszych potrzebach i opiniach. Dzięki geoankiecie odniesiecie swoje komentarze do wybranych miejsc w przestrzeni kampusu. Poświęcicie nam 10 minut?

Link do ankiety: https://arcg.is/1KDmqX

Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonane w trakcie seminarium 15 listopada 2023 roku w dniu Święta PW.

Fot. Maciej Stępnik