Panel dyskusyjny „Wartość pracy architekta” 05.03.2024 r. godz. 17.00, s. 103 - Uwaga! Awaria Facebooka - transmisja na YouTube

Uwaga! W związku z globalną awarią Facebooka transmisja odbędzie się na YouTube TVPW

WARTOŚĆ PRACY ARCHITEKTA – co znaczy dla naszego otoczenia?

Czy pracujemy dla idei?
Dlaczego projekty są niedochodowe i czy mogą być dochodowe?
Dlaczego oczekiwania absolwentów rozmijają się z rzeczywistością?
Czy praca architekta 20, 30 lat temu naprawdę była inna?
Chcemy razem ze środowiskiem akademickim wznowić i kontynuować dyskusję na temat jakości i wartości naszej pracy.

Mamy nadzieję, że uda nam tym spotkaniem otworzyć cykl rozmów na temat kondycji naszego zawodu. Liczymy, że uczestnictwo studentów – przyszłych architektów stworzy platformę do zmian na lepsze.

Na spotkanie zaprosiliśmy trójkę projektantów z różnych pokoleń o rożnych doświadczeniach zawodowych, chcemy aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami i refleksjami.

Liczymy na obecność jak największego grona uczestników, liczymy na trudne pytania i dyskusję.

Zapraszamy: Oddział Warszawski SARP wspólnie z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej.

Panel dyskusyjny: WARTOŚĆ PRACY ARCHITEKTA
Moderator: arch. Piotr Żabicki
Paneliści:

• arch. Jerzy Szczepanik-Dzikowski – współzałożyciel i wspólnik JEMS Architekci;
  • arch. Wojciech Kotecki – współzałożyciel i wspólnik BBGK Architekci;
  • arch. Aleksandra Wasilkowska – założycielka i właścicielka – Aleksandra Wasilkowska Architecture Studio.

Termin: 5 marca 2024, godzina 17.00

Miejsce: Gmach Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, Warszawa, ul. Koszykowa 55, audytorium 103.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w inspirującej dyskusji.