Wykład z cyklu O Architekturze - Ryo Abe

Stowarzyszenie Akademickie WAPW wraz z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszają na kolejny wykład z cyklu "O Architekturze", który odbędzie się 24 kwietnia o godz. 11:00. Wygłosi go założyciel pracowni AARA (Tokio) Ryo Abe.

Ryo Abe to urodzony w Hiroszimie architekt, założyciel pracowni AARA prężnie działającej w Tokio. Wykładał na Meiji University w Tokio oraz Ecole Nationale Superieure d'Architecture de Marseille. Jego pracownia zajmuje się projektowaniem zarówno obiektów użyteczności publicznej, jak i architektury mieszkalnej, łącząc oryginalność pomysłów i form z tradycją japońskiego rzemiosła. Zapraszamy do zapoznania się z jej stroną ://aberyo.com/.

Wykład transmitowany będzie na żywo na stronie A-Akademii na Facebook'u. Zapraszamy!