Nagrody Złotej Kredy Politechniki Warszawskiej rozdane!

fot. Biuro Promocji i Informacji PW

W ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej po raz jedenasty odbyła się Gala Złotej Kredy.

Spotkanie w Małej Auli Gmachu Głównego PW rozpoczęło wystąpienie Prorektora ds. Studenckich prof. Janusza Walo, który przybliżył zebranym ideę “Stypendium pod choinkę” i podkreślił wartość nagradzania studentów i doktorantów działających na rzecz promowania Uczelni i popularyzacji nauki.

Główną część wydarzenia, wręczenie dyplomów wykładowcom cieszącym się największym uznaniem wśród studentów swoich wydziałów, zapowiedział Prorektor ds. Studiów prof. Krzysztof Lewenstein. W swoim przemówieniu zaznaczył, jak dużą rolę odgrywa dydaktyka w kontekście działania uczelni badawczej.

W tym roku Złotą Kredę mieli okazję otrzymać nie tylko najlepsi wykładowcy i prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria. Nowe nagrody nagrody ustanowiono dla prowadzących przedmioty na studiach anglojęzycznych, a także opiekuna koła naukowego.

Laureatami Złotej Kredy z Wydziału Architektury za rok 2019 są:

• mgr inż. arch. Tomasz Trzupek
  • dr inż. arch. Agata Wagner

Źródło (tekst i zdjęcia): https://www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Gala-Zlotej-Kredy-i-wreczenie-Stypendiow-pod-choinke