Konferencja "International Conference on Amphibious Architecture, Design and Engineering"

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej International Conference on Amphibious Architecture, Design and Engineering - ICAADE, która w odbędzie się w dniach 13-16.10.2019 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

ICAADE to międzynarodowa konferencja odbywająca się co 2 lata na innym kontynencie, poświęcona interdyscyplinarnym zagadnieniom środowiska zbudowanego na styku lądu i wody. W konferencji biorą udział akademicy, projektanci, przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele władz. W roku 2015 odbyła się w Bangkoku, a w 2017 w Waterloo w Kanadzie. Materiały konferencyjne ICAADE 2019 zostaną wydane w wydawnictwie Taylor and Francis Group.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji www.icaade.org.