Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Instytutem Polskim w Nowym Delhi mają przyjemność zaprosić studentów kierunków artystycznych do udziału w Konkursie na logo 70-lecia nawiązania relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską a Indiami. Konkurs skierowany jest do wszystkich obywateli Polski i/lub Indii, którzy ukończyli 18 rok życia, jednak organizator szczególnie zachęca do udziału studentów kierunków artystycznych. Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 EUR. Termin zgłaszania prac mija 12 lutego 2024 r.

Zwycięskie logo, wyłonione spośród otrzymanych prac konkursowych, powinno symbolizować relacje łączące oba kraje, opartą na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu i nawiązywać do symboli/kolorystyki flag Polski i Indii. Obowiązkowym elementem jest sformułowanie w języku angielskim o brzmieniu: „70th ANNIVERSARY OF DIPLOMATIC RELATIONS BETWEEN POLAND AND INDIA” lub jego skrót uzasadniony specyfiką Pracy konkursowej np. „POLAND AND INDIA 70th ANNIVERSARY”.

Zwycięskie logo będzie wykorzystywane dla celów promocyjnych w Rocznicowym Roku 2024.

Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 oryginalne projekty graficzne przesyłając je w formacie PDF w wysokiej rozdzielczości, o maksymalnym rozmiarze pliku do 10 MB na adres mailowy: newdelhi.polemb.info@msz.gov.pl, nie później niż do 12 lutego 2024 r. Zwycięskie logo będzie wykorzystywane dla celów promocyjnych placówki dyplomatycznej w Nowym Delhi w Rocznicowym Roku 2024.

Aby uzyskać pełne informacje na temat regulaminu konkursu, wytycznych dotyczących zgłaszania prac oraz procedury wyboru zwycięskiego projektu, prosimy o odwiedzenie oficjalnej strony internetowej: Konkurs na logo 70-lecia nawiązania relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską a Indiami - Polska w Indiach - Portal Gov.pl (www.gov.pl)