4FutureDay - Dzień Młodego Architekta i Inżyniera 2023

4FutureDay - Dzień Młodego Architekta i Inżyniera odbędzie się już 25 października 2023 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4) w ramach tegorocznej edycji Programu Builder for the Future – 2023/2024. Bezpłatne, całodniowe wydarzenie przeznaczone jest dla wykładowców, studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą.

W PROGRAMIE 4FUTUREDAY m.in.:

ARCHITEKCI I INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA W DRODZE DO WSPÓLNEGO SUKCESU - panel poświęcony współpracy międzybranżowej w procesie inwestycyjnym: architekci-konstruktorzy- instalatorzy, na przykładach prestiżowych i wymagających realizacji, m.in. Muzeum Historii Polski i Muzeum Wojska Polskiego na warszawskiej Cytadeli. Poznacie projekty i wyzwania, które kształtują nas zawodowo. Powiemy też jak rozmawiać z inwestorem i wykonawcami. Pokażemy naszą drogę od konkursu do…sukcesu.

CONSTRUCTION CHALLANGES. Bliżej zawodu inżyniera budownictwa w praktyce - case study na najciekawszych budowach czołowych graczy rynku budowlanego.

WARSZTATY BIM, w ramach których uczestnicy poznają BIM, jako platformę, dającą możliwość współpracy obydwu środowisk – inżynierów budownictwa oraz architektów.

STREFA KARIERY- Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży najlepszych firm w branży. Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco!

KONSULTACJE Z EKSPERTAMI, reprezentującymi najlepsze firmy z branży budowlanej oraz biur architektonicznych.

Za udział w wydarzeniu oraz udział w warsztatach BIM studenci otrzymają dwa imienne certyfikaty

Wszystkie osoby, chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na naszej platformie B4F. Rejestracja jest również warunkiem otrzymania certyfikatów.

Linki do stron organizatora:

PROGRAM WYDARZENIA

REJESTRACJA NA 4FUTUREDAY