Gratulujemy wyróżnienia w konkursie "Central Park Book Studio" zespołowi studentów z naszego Wydziału

Praca konkursowa: Kinga Batte, Weronika Urban, Kacper Kozak

Kinga Batte, Weronika Urban i Kacper Kozak, studenci naszego Wydziału otrzymali wyróżnienie w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Switch Competitions. Zadaniem było wykonanie projektu pawilonu-biblioteki w nowojorskim Central Parku.

W konkursie wręczono 3 główne miejsca: 1 miejsce Isadora Machado, David Couto, Enrico Postiglione (Brazylia); 2 miejsce Izabela Sykta, Dariusz Sykta, Kamil Dąbek (Polska) oraz 3 miejsce Andrea Di Pietrantonio (Włochy).

Pełne wyniki konkursu można zobaczyć pod adresem: https://switchcompetition.com/central-park-book-studio-results/

Grid Pavillion to propozycja grupy studentów naszego Wydziału: Kinga Batte, Weronika Urban i Kacper Kozak. Głównym elementem określającym przestrzeń stała się drewniana struktura, stanowiąca nie tylko element konstrukcji ale także architektury.

Praca konkursowa: Kinga Batte, Weronika Urban, Kacper Kozak