Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej

Pierwsze miejsce otrzymała pracownia Bujnowski Architekci sp. z o.o. Drugie miejsce przypadło pracowni Grupa 5 Architekci sp. z o.o. W obu nagrodzonych zespołach znaleźli się pracownicy i studenci naszego Wydziału.

I nagroda

Bujnowski Architekci sp. z o.o.

Autorzy: arch. Piotr Bujnowski (prowadzący zajęcia na naszym Wydziale), arch. Zuzanna Pomaska; współpraca autorska: arch. Michał Orlikowski, arch. Iga Stanisławska, arch. Maciej Koczocik (prowadzący zajęcia na naszym Wydziale); wizualizacje: Piotr Banak; konsultacje ds. instalacji: Mgr inż. Michał Olejnik, Dr inż. Piotr Bartkiewicz; konsultacja ds. kosztów inwestycji: Mgr inż. Tomasz Broniarek.

II Nagroda

Grupa 5 Architekci sp. z o.o.

Autorzy: Roman Dziedziejko (prowadzący zajęcia na naszym Wydziale), Michał Leszczyński, Krzysztof Mycielski (prowadzący zajęcia na naszym Wydziale), Rafał Zelent, Rafał Grzelewski; współpraca autorska: Maciej Dudkiewicz (prowadzący zajęcia na naszym Wydziale), Marcin Zatoński, Hanna Racięcka (studentka naszego Wydziału), Maja Gabrysiak (studentka naszego Wydziału), Justyna Hamera, Tomasz Pawluś.

Więcej informacji można przeczytać na stronie: https://1010.konkurs.sarp.pl/wyniki_konkursu/