Drzwi Otwarte Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej

Zainteresowanych studiowaniem architektury serdecznie zapraszamy na wydziałowe Drzwi Otwarte! Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia o godz. 11:00 w gmachu Wydziału na ul. Koszykowej 55. Jakich zajęć uczymy na naszym wydziale? Kim są nasi prowadzący? Jak wygląda egzamin wstępny? Tego wszystkiego dowiecie się w trakcie naszych Drzwi Otwartych!

Rozpoczniemy o godzinie 11.00 spotkaniem z przewodniczącą Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, Prodziekan WA dr Iwoną Szustakiewicz, która zaprezentuje program studiów i zasady rekrutacji oraz odpowie na pytania Kandydatów.

Potem przedstawiciele Wydziałowej Rady Samorządu opowiedzą o studiowaniu z perspektywy studenckiej i zaznajomią Kandydatów z Wydziałem podczas gry terenowej.

Zapraszamy!