Bieg o Puchar Rektora PW

W imieniu Komisji Sportu i Turystyki Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej zapraszamy wszystkich pracowników dydaktycznych i administracyjnych Wydziału do wzięcia udziału w XV Biegu o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej 2021. Bieg odbędzie się w sobotę, 27 listopada 2021 r., o godzinie 10:00 na Stadionie Syrenka w Warszawie.

Bieg odbędzie się w formie sztafety 4-osobowej. Start Biegu oraz miejsce zmian będzie miało miejsce na Stadionie Syrenka w Warszawie, a trasa będzie prowadziła przez Pole Mokotowskie. Długość trasy Biegu wynosi około 2,3-2,5 km dla każdej z 4 rund, czyli ok. 10 km dla całej drużyny. Limit czasu na pokonanie trasy przez całą drużynę wynosi 70 minut. Pomiar czasu będzie dokonywany systemem elektronicznym na podstawie otrzymanych od Organizatora zwrotnych chipów umieszczonych w pałeczkach. W każdej drużynie musi być co najmniej dwóch studentów lub pracowników Politechniki Warszawskiej. Został wprowadzony limit 75 sztafet.

W ramach Biegu będą prowadzone następujące klasyfikacje:

- studenci PW – kobiety,

- studenci PW – mężczyźni,

- studenci PW – mieszana,

- Pracownicy PW.

Zapisy dostępne są przez formularz: https://forms.office.com/r/3SSE7wfKtN.