Konkursy i aktualności

W tym dziale znajdziecie Państwo wybrane informacje o aktualnie trwających lub planowanych konkursach na finansowanie projektów badawczych lub pracy naukowej. Zachęcamy również do indywidualnego przeglądania stron instytucji finansujących badania naukowe.

I edycja konkursu na finansowanie udziału nauczycieli akademickich w zagranicznych usługach edukacyjnych podnoszących kompetencje dydaktyczne

W ramach działania nr 23 programu „Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza” Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW rozpoczął realizację nowego przedsięwzięcia skierowanego do nauczycieli akademickich PW prowadzących zajęcia dydaktyczne ze studentami i/lub doktorantami. Działanie to ma na celu zapewnienie im możliwości rozwijania kompetencji dydaktycznych przyczyniających się do podnoszenia jakości kształcenia.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród nauczycieli akademickich Państwa wydziałów oraz zachęcenie do składania wniosków w ramach konkursu na finansowanie udziału w zagranicznych szkoleniach, kursach, wizytach studyjnych i innych formach usług edukacyjnych podnoszących kompetencje w zakresie wdrażania nowoczesnych metod kształcenia. Nabór wniosków w ramach pierwszej edycji konkursu trwa do 28.03.2022 r. Kolejna edycja konkursu planowana jest w czerwcu br.

Szczegółowe informacje na temat konkursu opublikowane są na stronie: https://badawcza.pw.edu.pl/Konkursy/Aktualne-konkursy/I-edycja-konkursu-na-finansowanie-udzialu-nauczycieli-akademickich-w-zagranicznych-uslugach-edukacyjnych-podnoszacych-kompetencje-dydaktyczne