Wyniki konkursu Drewno w Architekturze

W piątek, 25 listopada 2022 r odbyło się ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Dyplomową Pracę Magisterską "Drewno w Architekturze". Serdecznie gratulujemy laureatom!

Wśród nagrodzonych znalazły się osoby związane z naszym Wydziałem:
I nagroda - arch. Nadja Sajjad (Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej) za pracę pt. „Architektura mieszkaniowa w obliczu zmian klimatu. Projekt budynku wielorodzinnego w Warszawie.” Promotorzy: arch. Maciej Miłobędzki, dr arch. Piotr Trębacz.
Wyróżnienie - arch. Wronika Majchrowicz (WAPW) za pracę pt. „Funkcje detalu we współczesnej architekturze. Projekt domu mieszkalnego w strefie podmiejskiej.” Promotor: prof. dr hab. arch. Jan Słyk.
Galę uświetnił wykład prof. dr hab. arch. Ewy Kuryłowicz
Konkurs organizuje Wydział Architektury Politechniki Białostockiej wraz z firmami: Unihouse SA i Danwood SA. Na konkurs nadesłano 39 prac z wydziałów architektury z całej Polski.
Fot. Wydział Architektury Politechniki Białostockiej