Warsztaty na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną Kampusu Łukasiewicza Warszawa

Ruszają warsztaty architektoniczno-urbanistyczne dla studentów 7. semestru studiów inżynierskich WA PW. Celem warsztatów jest wypracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej przyszłego Kampusu Łukasiewicza Warszawa. Warsztaty podzielone są na dwie części urbanistyczną i architektoniczną.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach należy składać na formularzach zgłoszeniowych odrębnych dla każdej części do sekretarza warsztatów Marii Arno najpóźniej do 21.12.2022.

Odpowiedzi na wszystkie pytania udziela Maria Arno: maria.arno.dokt@pw.edu.pl

Zgłoszenia do udziału w warsztatach architektoniczno-urbanistycznych dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej pn.: Projekt Kampusu Łukasiewicza Warszawa – część urbanistyczna oraz część architektoniczna na prośbę starosty IV roku Pana Michała Burdy będą przyjmowane wyłącznie 22.12.2022 (czwartek) godz. 15-17 pokój 214 (II piętro, dawny sekretariat).

Przekazać zgłoszenie może jeden przedstawiciel zespołu. Proszę o wypełnienie dwóch osobnych zgłoszeń:

• Formularz zgłoszeniowy - część architektoniczna,
  • Formularz zgłoszeniowy – część urbanistyczna.

Więcej informacji w załączonych plikach:

Formularz zgłoszeniowy - część architektoniczna (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 33,09 kB)
Formularz zgłoszeniowy - część urbanistyczna (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 32,42 kB)
REGULAMIN WARSZTATÓW - część architektoniczna (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 59,44 kB)
REGULAMIN WARSZTATÓW - część urbanistyczna (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 57,01 kB)
SZABLON_architektoniczny (pdf, 867,72 kB)
SZABLON_urbanistyczny (pdf, 868,45 kB)
Załącznik do regulaminu - wzór umowy (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 130,04 kB)