Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym w konkursie Young Talent Architecture Award: YTAA 2020. Fundacja Miesa van der Rohe ogłosiła listę nominowanych do trzeciej edycji tego konkursu. Wśród 383 projektów znalazły się także 4 projekty z naszego Wydziału.

W sumie 4 autorów projektów z naszego Wydziału zostało nominowanych do nagrody YTAA 2020: Agnieszka Roś, Olga Czeranowska-Panufnik, Filip Strzelecki oraz Maciej Sokół. Poniżej prezentujemy skrócone informacje o nagrodzonych projektach:

Agnieszka Roś

promotor mgr inż. arch. Maciej Miłobędzki

Ciemność w architekturze — architektura w ciemności

Filip Strzelecki

promotor mgr inż. arch. Maciej Miłobędzki

Klasztor Benedyktynów w Nursji. Manifest ciągłości kulturowej

Olga Czeranowska-Panufnik

promotor prof. dr hab. inż. arch. Konrad Kucza-Kuczyński, prof. zw. PW

Modele miast przyszłości. Miasto chwilowe - projekt tymczasowej struktury miejskiej jako odpowiedź na sytuacje kryzysowe

Maciej Sokół

promotor dr inż. arch. Anna Grabowska