Piotr Bujnowski został prezesem nowego zarządu OW SARP!

Miło nam poinformować, że prowadzący zajęcia na naszym wydziale mgr inż. arch. Piotr Bujnowski został wybrany prezesem zarządu Oddziału Warszawskiego SARP w kadencji 2023-2027! Do nowego zarządu wybrano również m.in. dr inż. arch. Annę Tofiluk i dr inż. arch. Pawła Trębacza pracujących na WAPW.  Serdecznie gratulujemy!

W dniu 17 października 2023 r. ukonstytuował się nowy zarząd Oddziału Warszawskiego SARP w składzie:

• prezes zarządu: Piotr Bujnowski (prowadzący zajęcia na naszym wydziale)
  • sekretarz: Anna Tofiluk (prowadząca zajęcia na naszym wydziale)
  • skarbnik: Janusz Mączewski
  • wiceprezesi: Magdalena Maciąg, Magdalena Pios, Paweł Majkusiak, Paweł Trębacz (prowadzący zajęcia na naszym wydziale), Piotr Żabicki
  • członkowie zarządu: Małgorzata Benedek, Urszula Bereś, Dorota Flor-Zbytniewska, Arkadiusz Janowicz, Joanna Koszewska, Dorota Morelewska, Aleksandra Zubelewicz-Łada.

W spotkaniu zarządu OW SARP uczestniczyła również ustępująca prezes OW SARP – Marta Sękulska-Wrońska oraz członkowie komisji rewizyjnej: Dorota Bujnowska-Cechniak, Katarzyna Łowicka, Wojciech Bagiński.

Gratulujemy wyboru wszystkim członkom i członkiniom zarządu, oraz życzymy owocnej pracy na rzecz środowiska architektów!

Fot. OW SARP