Ruszył nabór dla edukatorek i edukatorów do programu Archi-przygody 2024 Narodowego Centrum Kultury

Narodowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w programie Archi-przygody wszystkie osoby zajmujące się edukacją architektoniczną i artystyczną, a także architektów/ki, studentów/ki architektury i kierunków pokrewnych, którzy marzą o pracy z dziećmi! I etap naboru trwa do 28 kwietnia 2024 roku.

Jak się zgłosić? 

I ETAP naboru trwa od 8 do 28 kwietnia – w tych dniach wypełnij ankietę:

http://ankieta.nck.pl/.../archi-przygody-2024-formularz...

 II ETAP to rozmowy online. Zaproszonych do niego będzie tylko część edukatorów/ek, którzy zgłoszą się za pomocą ankiety w I etapie. Rozmowy odbędą się w dniach 13-17 maja.

Do rozmowy online warto się przygotować: zapoznaj się z naszymi scenariuszami i przypomnij sobie swoje najważniejsze doświadczenia edukacyjne, o których możesz nam opowiedzieć.

Ostateczna lista par (przedszkole/szkoła/instytucja + edukator/ka) zostanie ogłoszona 27 maja na stronie Narodowego Centrum Kultury. 

Program Archi-przygody, realizowany przez Narodowe Centrum Kultury, skierowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Współpracują z placówkami oświatowymi i instytucjami z całej Polski, docierając z naszymi zajęciami do najdalszych zakątków kraju. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych architektów i architektki, którzy rozwijają kreatywność i pomysłowość uczestników. 

Regulamin:

https://www.nck.pl/.../regulamin_archi-przygody_edycja...

Fot. Narodowe Centrum Kultury