Morainic identity regeneration competitions

Mantova Campus na Politechnice w Mediolanie organizuje konkurs w dwóch kategoriach projektowych: architektura krajobrazu i urbanistyka.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów wszystkich międzynarodowych wyższych uczelni, kierunków związanych z architekturą, projektowaniem, inżynierią, krajobrazem i urbanistyką. W celu uzyskania dalszych szczegółów dotyczących konkursu, zapraszamy na stronę www.mirc.polimi.it, skąd można pobrać wszystkie niezbędne dla każdej z kategorii materiały. W celu uzyskania informacji dotyczących konkursu prosimy o kontakt na adres mirc-info-mantova@polimi.it.

Uczestnictwo w konkursie wymaga opłaty (do 25.05 - 60 € za każdy konkurs, do 13.08 - 80 €, a do 27.08 - 100 €).

Parce należy dostarczyć do 24.09. br.;

Nagrody dla każdej kategorii to 5000 € za 1 miejsce, 2500 € za 2  i 1000 € za trzecie.