Warsztaty Studenckie w Rzeszowie

Zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach Studenckich, które  „Architektura & Biznes” organizuje z Politechniką Rzeszowską i Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie.Warsztaty odbędą się we wrześniu w Rzeszowie (4 dni,  24-27.09.2018) i w październiku w Krakowie (4 dni, 1-4.10.2018). Wstęp jest otwarty dla wszystkich studentów architektury i darmowy.

Będą miały formułę ekspercką - spotkania z zaproszonymi do udziału gośćmi: architektami, specjalistami z zakresu planowania przestrzennego, urbanistami oraz urzędnikami miejskimi.
Wątkiem przewodnim będzie kultura budowania - rodzaj myślenia i projektowania budynków i przestrzeni, który skutkuje harmonijnym, technologicznie zaawansowanym i przyjaznym środowisku naturalnemu otoczeniem, a także architekturą o wysokich walorach funkcjonalnych i estetycznych.
Celem - wskazanie ciekawych rozwiązań́ przestrzennych i architektonicznych.Więcej na www.architekturaibiznes.com.pl