Dzień Młodego Architekta i Młodego Inżyniera

Już 8 listopada 2018 r. w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy, odbędą się ogólnopolskie warsztaty Dni Młodego Architekta i Dni Młodego Inżyniera 4FUTUREDAY.

Bezpłatne, całodniowe warsztaty przeznaczone są dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą. Inauguracyjne warsztaty odbędą się w sali premierowej Multikina, a we foyer Multikina będą się odbywały konsultacje z architektami i doradcami technicznymi firm – Partnerów programów Builder For The Young Architects oraz Builder For The Young Engineers z zakresie projektowania oraz zastosowania materiałów i technologii dla budownictwa i architektury.

Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować pod linkiem: http://www.b4f.buildercorp.pl/Events/Details/81

Zapraszamy do pobrania programu wydarzenia:

INFORMACJE DODATKOWE:

- Wszystkim uczestnikom warsztatów zapewniamy napoje oraz lunch.

- Pamiętajcie, aby wziąć ze sobą LAPTOPY, abyście mogli wykonywać zadania podczas Warsztatów BIM.

- Wszyscy uczestnicy DMI i DMA dostaną w ciągu dwóch tygodni, drogą mailową certyfikat potwierdzający udział w DMI i DMA.