Wystawa prac studentów WAPW w Ratuszu Bemowo

W Ratuszu Dzielnica Bemowo można obejrzeć wystawę prac studentów Wydział Architektury PW. Projekty urbanistyczne zostały przygotowane w ramach konkursu dla studentów IV roku Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, zorganizowanego przez Katedrę Projektowania Urbanistycznego i Krajobrazu Wiejskiego.

Projekty urbanistyczne zostały przygotowane w ramach konkursu dla studentów IV roku Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, zorganizowanego przez Katedrę Projektowania Urbanistycznego i Krajobrazu Wiejskiego. Konkurs został objęty Patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy Pana Michała Grodzkiego. Są ich wizją odpowiedzi na dyskusje na temat zagospodarowania terenów znajdujących w sąsiedztwie linii metra oraz projektowanej przy skrzyżowaniu ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich stacji nr C4 „Powstańców Śląskich”.

Głosować można do 16 lutego na stronie: https://ankieta.bemowo.waw.pl/

Otwarcie wystawy w Ratuszu Bemowo, wystawę można oglądać w dniach 1-16.02

Wystawa prac studentów WAPW w Ratuszu Bemowo
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.