Sukkot - let's build a tent! Warsztaty architektoniczne

Zapraszamy na kolejne międzynarodowe warsztaty Sukkot- lets built a tent - international design workshop! To druga edycja interdyscyplinarnych warsztatów projektowych z okazji żydowskiego święta Sukkot. Warsztaty odbędą się od 23 do 31 sierpnia w Poznaniu.

W warsztatach weźmie udział 32 studentów kierunków projektowych z Polski, Niemiec oraz Izraela, którzy pracując w niewielkich międzynarodowych grupach roboczych prowadzonych przez tutorów - uznanych młodych projektantów będą mieli za zadanie zaprojektować i samodzielnie wykonać w ramach określonego budżetu współczesną interpretację tradycyjnego szałasu na żydowskie święto Sukkot.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.sukkotletsbuiltatent.com do 10 lipca .
Koszt udziału to 420 zł

W cenę warsztatów wliczone jest :
- nocleg w terminie 23-31 sierpnia w Poznaniu
- wyżywienie (śniadanie, lunch)
- przerwy kawowe
- dojazd z/do Poznania ( studenci z Niemiec – wyjazd Berlin, Cottbus, studenci z Izraela – wyjazd Tel aviv, studenci z Polski - z dowolnego miasta komunikacją publiczną)
- komunikacja publiczna w Poznaniu
- szkolenie BHP - zakończone certyfikatem
- materiały do pracy w trakcie warsztatów
więcej informacji i zdjęcia z poprzedniej edycji znajdziecie na stronie
www.sukkotletsbuiltatent.com lub na wydarzeniu poniżej