Konferencja Naukowa "Obrazy Metropolii"

Instytut Projektowania Miast i Regionów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową towarzyszącą Spotkaniu REA - Sieci Szkół Architektonicznych z Francji i Europy Środkowo-Wschodniej „IMAGES DE METROPOLE - OBRAZY METROPOLII”.

Konferencja odbędzie się w dniach 16 – 17 kwietnia 2018 r.
Miejsce konferencji: Pawilon Konferencyjno-Wystawowy „Kotłownia” – Politechnika Krakowska ul. Warszawska 24.

W załączeniu przesyłamy Komunikat, Formularz zgłoszenia oraz Szablon posteru.

Serdecznie zapraszamy!

Sekretariat Organizacyjny Konferencji

Informacje (pdf, 210,22 kB)
Formularz (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 113,32 kB)
Szablon Posteru (vnd.openxmlformats-officedocument.presentationml.presentation, 146,01 kB)
Konferencja Naukowa "Obrazy Metropolii"
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.