Informacje Nadesłane

Konferencja "Advanced Construction" w Kownie

Zapraszamy na szóstą międzynarodową konferencję Advanced Construction która odbędzie się na Uniwersytecie Technicznym w Kownie.

Stypendium dla studentów i młodych naukowców na udział w konferencji!

EUROREG oraz Sekcja Polska Regional Studies Association fundują stypendium dla studentów i młodych naukowców na udział w RSA Annual Conference 2018 w Lugano. Zapraszamy do udziału w konkursie!
Więcej informacji na stronie: http://www.rsa.uw.edu.pl/aktualnosci,stypendium-konferencyj…

Konferencja Naukowa "Obrazy Metropolii"

Instytut Projektowania Miast i Regionów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową towarzyszącą Spotkaniu REA - Sieci Szkół Architektonicznych z Francji i Europy Środkowo-Wschodniej „IMAGES DE METROPOLE - OBRAZY METROPOLII”.

Dzień Młodego Architekta

Zapraszamy na kolejną edycję Dni Młodego Architekta!
14 marca, w Multikinie Złote Tarasy, odbędą się kolejne całodniowe, ogólnopolskie warsztaty – Dni Młodego Architekta.
Jak zawsze warsztaty odbywają się w ramach programu Builder For The Future, który Wydział objął swoim patronatem.

Konkurs - Szkoła w Herkulanum

Herkulanum

Ruszył konkurs na opracowanie koncepcji szkoły zlokalizowanej w zabytkowej okolicy Herkulanum organizowany przez platformę STaRT. W ocenie prac będą brane pod uwagę innowacyjne rozwiązania. Konkurs jest otwarty dla profesjonalistów i studentów z całego świata.

Konferencja DOCOMOMO

Docomomo zaprasza na międzynarodową konferencję, która odbędzie się w dniach 28-31 Sierpnia 2018 - temat: Metamorphosis – The Continuity of Change.

Rusza X edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL

Architektura XXL

Rusza X edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL organizowanego przez Sztuka-Architektury.pl

1 lutego 2018 roku wystartuje oficjalne głosowanie internautów oraz profesjonalnego jury.

Waliców Project

Waliców Project - współpraca ze Scuola di Architettura del Politecnico di Milano.

7 grudnia 2017 roku w Pawilonie Wystawowym WAPW miała miejsce wystawa i autorska prezentacja studenckich prac wykonanych w tym semestrze w ramach „Waliców Project”. Współpraca pomiędzy WAPW a Scuola di Architettura del Politecnico di Milano, nazwana „Waliców Project”, rozpoczęła się w lecie 2016 roku.

Konkurs „Jasne! Lampa zainspirowana Rowlux”

Muraspec zaprasza architektów, projektantów wnętrz, studentów, a także absolwentów kierunków związanych z projektowaniem do udziału w konkursie na lampę inspirowaną wielosoczewkowym poliwęglanem Rowlux. Zwycięski projekt zostanie wdrożony do produkcji przez firmę Spectra Lighting. Na laureatów czekają również nagrody pieniężne. To już ostatni dzwonek – konkursowe prace można składać do 31 stycznia 2018 r.

Konkurs dla Projektantów, Artystów na Polski eksponat przed Kwaterą Główna NATO