Drugie seminarium doktorskie realizowane w ramach Szkoły Doktorskiej PW w dniu 09.06.2026

Serdecznie zapraszamy na DRUGIE SEMINARIUM DOKTORSKIE Wydziału Architektury PW realizowane w ramach Szkoły Doktorskiej PW w dyscyplinie Architektura i Urbanistyka dnia 09.06.2026 w godz. 16-18 w audytorium 101 na WAPW. Przedstawione zostaną prezentacje mgr JOANNY GŁOWACKIEJ, mgr inż. arch. ANNY PRZYBYŁY oraz mgr. inż. arch. ŁUKASZA GADOMSKIEGO.

PRZEDSTAWIONE ZOSTANĄ PREZENTACJE:

 

1. Autorka: mgr JOANNA GŁOWACKA

Tytuł „Budownictwo indywidualne w aglomeracji warszawskiej w latach 1945-1960” 

Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Małgorzata Rozbicka 

 

2. Autorka: mgr inż. arch. ANNA PRZYBYŁA

Tytuł: „Parki kultury i wypoczynku w Polsce 1949–1955. Poszukiwanie nowego typu parku publicznego” 

Promotor: dr hab. inż. arch. Małgorzata Mirecka 

 

3. Autor: mgr inż. arch. ŁUKASZ GADOMSKI

Tytuł: „Doprowadzanie obiektów architektury historycznej do pasywności energetycznej przy zachowaniu (ich) wartości zabytkowych” 

Promotor: dr hab. inż. arch. Joanna Klimowicz

 

Serdecznie zapraszamy Zainteresowane Osoby do udziału w Seminarium.