Drugie seminarium doktorskie realizowane w ramach Szkoły Doktorskiej PW w dniu 09.06.2026
Serdecznie zapraszamy na DRUGIE SEMINARIUM DOKTORSKIE Wydziału Architektury PW realizowane w ramach Szkoły Doktorskiej PW w dyscyplinie Architektura i Urbanistyka dnia 09.06.2026 w godz. 16-18 w audytorium 101 na WAPW. Przedstawione zostaną prezentacje mgr JOANNY GŁOWACKIEJ, mgr inż. arch. ANNY PRZYBYŁY oraz mgr. inż. arch. ŁUKASZA GADOMSKIEGO.
PRZEDSTAWIONE ZOSTANĄ PREZENTACJE:
1. Autorka: mgr JOANNA GŁOWACKA
Tytuł „Budownictwo indywidualne w aglomeracji warszawskiej w latach 1945-1960”
Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Małgorzata Rozbicka
2. Autorka: mgr inż. arch. ANNA PRZYBYŁA
Tytuł: „Parki kultury i wypoczynku w Polsce 1949–1955. Poszukiwanie nowego typu parku publicznego”
Promotor: dr hab. inż. arch. Małgorzata Mirecka
3. Autor: mgr inż. arch. ŁUKASZ GADOMSKI
Tytuł: „Doprowadzanie obiektów architektury historycznej do pasywności energetycznej przy zachowaniu (ich) wartości zabytkowych”
Promotor: dr hab. inż. arch. Joanna Klimowicz
Serdecznie zapraszamy Zainteresowane Osoby do udziału w Seminarium.
