SEMINARIUM INTERDYSCYPLINARNE –WAŻNA INFORMACJA

Informacja dla dyplomantów magisterskich, którzy rozpoczęli studia w październiku 2015 roku.

Zapraszamy na spotkania części ogólnej Seminarium Interdyscyplinarnego, którego zaliczenie jest wymagane w nowym programie studiów magisterskich.
Odbywać się będą one we wtorki w godzinach 14.15 - 16 w sali 101
w następujących terminach (w nawiasie tematyka spotkań):

• 23 maja (budownictwo)
  • 30 maja (infrastruktura)
  • 6 czerwca (tematyka ekologiczna)
  • 13 czerwca (zieleń, technologie energooszczędne)

Część indywidualna seminariów będą to, wyznaczone przez promotorów i przeprowadzone w trybie dotychczasowym (indywidualnie), trzy konsultacje branżowe.
Seminarium interdyscyplinarne jest przedmiotem zaliczanym bez oceny (w systemie pojawi się „zal”). Terminem zaliczenia będzie zgłoszenie gotowości do wywieszenia pracy: odpowiednio pierwszy termin
w czerwcu, drugi we wrześniu.
Przewidujemy uruchomienie kolejnej edycji Seminarium Interdyscyplinarnego w semestrze zimowym dla dyplomantów planujących obronę w grudniu lub marcu.