Informacja o konkursie dla absolwentów artystycznych szkół wyższych

Szanowni Państwo,

Pragniemy zainteresować Państwa ogólnopolskim konkursem na wybór projektanta polskiego eksponatu do Kwatery Głównej NATO, który został właśnie ogłoszony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych:

Konkurs adresowany jest do absolwentów artystycznych szkół wyższych oraz wydziałów architektury szkół wyższych. Oferty konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu konkursu należy dostarczyć w terminie do dnia 10 października 2017 roku do godz. 16.00 na adres Ministerstwa Spraw Zagranicznych.