Konkurs na plakat XI międzynarodowego festiwalu artystów ulicy „Ulicznicy” w Gliwicach

Drodzy Artyści,

wiemy, że termin jest tym razem „na cito”, więc niech i nagroda będzie adekwatna do cito! Mamy dla Was 3000 zł brutto i roczny zapas zapałek, termin oddawania prac: 27 maja 2017.

Więcej (wymagane logotypy): http://ulicznicy.pl/konkurs/

Festiwal teatralny, festiwal kuglarski, z przymrużeniem oka, z muzyką gdzieś w tle, to tak naprawdę dość ulotna sytuacja. Zwłaszcza taki, który pojawia się i znika, a do tego funkcjonuje w plenerze, bez stałej, „murowanej” bazy. To też powód dlaczego od samego początku sporo energii wkładaliśmy w to, żeby wszystko, co po nim zostaje – plakaty, programy, gadżety – niosło ze sobą jakąś wartość dodaną; każdego roku opowiadało swoją własną historię

Jeśli skumulować czas poświęcony na rysowanie przez wszystkich biorących udział w konkursie – liczba godzin życia, które dostajemy tylko w ramach tego przedsięwzięcia zapiera dech. To niesamowita wartość dodana do festiwalu, która gdzieś tam, po drugiej stronie lustra, pozostawia swój ślad. Dlatego nieśmiało po raz kolejny pięknie prosimy – zaprojektujcie nam piękny plakat!