Hackathon – maraton programowania

Termin: 7-8 kwietnia br.

Miejsce: Brno

Podstawowe informacje:

Wydarzenie jest organizowane przez Czeski Urząd Telekomunikacji (CTU) i firmę AT&T i przeznaczone dla uczestników państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej (V4).  Jego pierwsza edycja odbyła się w 2016 r. Hackathon skierowany jest dla programistów i studentów, czyli zarówno profesjonalistów jak i nowicjuszy. Nie ma ograniczeń wieku, jednak organizatorzy liczą przede wszystkim na udział studentów, którzy mogą zgłaszać się w drużynach lub tworzyć je na miejscu. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz mentoring firm Credo Ventures & Y Soft Ventures. Dodatkowo pięć osób zostanie nagrodzonych stypendium „Nanodegree” ufundowanym przez AT&T i Udacity.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja:  https://www.eventbrite.com/e/2017-v4-hackathon-tickets-31262068689.

Więcej informacji .