Zaproszenie na warsztat - Architektura i Światło w Przestrzeni Publicznej

Po raz pierwszy w Polsce gościć będziemy Panią Susannę Antico – włoską architektkę i projektantkę oświetlenia, kreatorkę przestrzeni miejskiej przy wykorzystaniu światła, eksperta w zakresie wymagań zrównoważonego rozwoju, a także laureatkę wielu konkursów. za kompleksowe projekty oświetlenia wielu europejskich miast.

Pani Susana Antico to Prezes APIL (Italian Association of Lighting Professionals), członek IALD (International Association of Lighting Designers) i CLSF (Center for Lignocellulose Structure and Formation), professor SCHOOL OF ARTS w Gandawie (Belgia).

Tegoroczna tematyka warsztatu to: Architektura i Światło w Przestrzeni Publicznej.

23 marca Warszawa, centrum wystawowo-konferencyjne EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Spotkanie organizowane jest w ramach XXV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2017.

Patronat: Izba Architektów R.P.

Szczegółowy program spotkania:

9:30-10:15 Rola oświetlenia zewnętrznego w kreowaniu przestrzeni publicznej w otoczeniu

historycznej i współczesnej architektury z uwzględnieniem przestrzeni zielonych  - Eugeniusz Wierzbicki; Norlys
10:15-11:45 Wykorzystanie światła do kształtowania przestrzeni zewnętrznej nocą - Susanna Antico, Prezes APIL, członek IALD
11:45-13:00 przerwa na zwiedzanie Targów
13:00-14:00 Oświetlenie - ważne narzędzie komunikacji w przestrzeniach szeroko rozumianej sprzedaży (retail) Mikołaj Wierszyłłowski, czołowy polski projektant

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

REJESTRACJA