KONKURS DYPLOMY DLA WARSZAWY

Ruszyła druga edycja konkursu Prezydenta m.st. Warszawy „Dyplomy dla Warszawy”, w którym przyznawane będą nagrody autorom najlepszych rozpraw doktorskich i prac magisterskich z zakresu wszelkich specjalności naukowych, dotyczących społeczno-gospodarczego rozwoju stolicy.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Warszawy – instytucja kultury m.st. Warszawy, mająca na celu wspieranie zainteresowania młodych badaczy współczesnym rozwojem stolicy. Pomysłodawcy liczą, że problemy i pomysły opisane w nadesłanych pracach będzie można wdrożyć podnosząc tym samym jakość życia w stolicy.