KONKURS na Koncepcję Miejsca Upamiętnienia Ofiar Tragedii Katastrofy Smoleńskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku pod Patronatem Honorowym Wojewody Opolskiego

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu https://www.opole.uw.gov.pl

Wszelkie pytania związane z konkursem można kierować na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .