PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ - mgr inż. arch. Kassim Daghir

Dziekan i Rada Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zawiadamiają, że dnia
7 lutego 2017 r. o godz. 1505
w audytorium im. Stanisława Noakowskiego Wydziału Architektury w Warszawie ul. Koszykowa 55 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską:

mgr. inż. arch. Kassima Daghira

na temat:

Kształtowanie nowej tożsamości miasta Suwałk w świetle współczesnych przemian struktury funkcjonalno-przestrzennej

Promotor:

prof. dr hab. inż. arch. Krystyna Guranowska-Gruszecka

Politechnika Warszawska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens

Politechnika Gdańska

prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak, prof. zw. PK

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Zainteresowani mogą zapoznać się z treścią rozprawy w Bibliotece

Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej ul. Koszykowa 55.