Urodziny CZIiTT PW – 17 stycznia 2017 r. – zapraszamy

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Urodziny Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. CZIiTT PW istnieje już od ponad roku. Chcielibyśmy wspólnie podsumować ten okres.

Podczas spotkania opowiemy o osiągnięciach naszego zespołu i porozmawiamy o tym, jakie korzyści przynoszą one dla współpracy na linii: nauka-biznes-administracja publiczna. Poszczególne działy CZIiTT PW będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę. Pokażemy m.in., w jaki sposób funkcjonowanie instytucji takich jak Centrum, realnie wpływa na jakość życia społeczeństwa, które jest finalnym odbiorcą naszej pracy.

Z przyjemnością informujemy, iż uroczystość urodzinowa odbędzie się 17 stycznia 2017 r. (wtorek), w godzinach 10.00-16.00, w Auli CZIiTT PW (ul. Rektorska 4, Warszawa).

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości. Liczymy na to, że wspólna dyskusja i Państwa cenne uwagi pomogą nam wkroczyć w kolejny rok naszego funkcjonowania w sposób efektywny i przynoszący korzyści wszystkim zainteresowanym pracą na rzecz dynamicznego rozwoju Mazowsza.

więcej informacji na stronie: http://www.cziitt.pw.edu.pl/urodziny-cziitt-pw-17-stycznia-2017-r-zapraszamy/